Planując wprowadzenie automatyki do bramy wjazdowej, musimy odpowiedzieć sobie na co najmniej kilka pytań. Jedno z najważniejszych dotyczy tego, czy zamontować system na starej bramie, czy też wymienić całą konstrukcję.

Nie można też zapominać o tym, że same napędy do bram wjazdowych także dość znacząco różnią się między sobą, a co za tym idzie – nie każdy wybór jest tak samo udany.

Wiele osób jest zaskoczonych dowiadując się, że zakup odpowiedniego siłownika wcale nie musi być wystarczający, jeśli zależy nam na wprawieniu bramy w ruch. Większość starszych bram to rozwiązania składające się z dwóch skrzydeł. Mają duże wymiary i sporą wagę, jeśli więc mają sprawdzić się jako bramy automatyczne, wybór odpowiednich siłowników musi być szczególnie precyzyjny. W wielu przypadkach okazuje się więc, że wykonanie całej bramy od nowa jest rozwiązaniem nie tylko wygodniejszym, ale i znacznie mniej kosztownym. Nie chcąc podejmować tak ważnej decyzji samodzielnie, dobrze jest skorzystać z fachowego doradztwa.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą – www.bramotechnika.pl.