Aby drzwi stalowe przez wiele lat cieszyły wzrok oraz były w pełni funkcjonalne, należy pamiętać o ich pielęgnacji. Warto jednak wiedzieć w jaki sposób się za to zabrać, aby ich nie uszkodzić. Jak zadbać o drzwi stalowe?

Drzwi stalowe

Przede wszystkim powinniśmy dowiedzieć się jakie preparaty do czyszczenia poleca sprzedawca. Jest to szczególnie ważne, gdyż wiele preparatów może źle wpłynąć na drzwi stalowe, a nawet je uszkodzić. Do ich czyszczenia powinniśmy wykorzystać miękką gąbkę lub ścierkę. Należy pamiętać, że wszystkie okucia oraz wykończenia wymagają konserwacji raz na pół roku. Do konserwacji elementów stalowych powinniśmy używać jedynie preparatów specjalistycznych, przeznaczonych do stali. Do ich czyszczenia należy wykorzystywać wilgotną ściereczkę z mikrofibry oraz pasty polerskie. Jeżeli nasze drzwi posiadają przeszklenia, to również warto o nie zadbać. Możemy do tego użyć również ścierki z mikrofibry z dodatkiem płynu do szyb.

Jeżeli interesuje nas kupno i montaż drzwi stalowych, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty firmy Bramotechnika. Posiadają oni wiele różnych modeli drzwi, dzięki czemu możemy mieć pewność, że znajdziemy drzwi pasujące do naszych preferencji.

Kategorie: Blog