Wiele właścicieli firm zastanawia się jaki rodzaj bramy wybrać w miejscu w którym panuje ciągły ruch. Zwykłe bramy mogą go hamować przez co mogą zdarzać się opóźnienia w pracy firmy. W takich sytuacjach warto zdecydować się na bramę szybkobieżną.

Brama szybkobieżna – zalety

Główną zaletą bramy szybkobieżnej jest szybkość jej działania. Podnosi oraz opuszcza się z dużą prędkością przez co nie blokuje ruchu np. wózków widłowych. Można ją zastosować w środku budynku jak i na zewnątrz, ponieważ przez szybką pracę pomagają utrzymać stały klimat w pomieszczeniach. Bramy szybkobieżne mogą być dodatkowo wyposażone w różne systemy. Na przykład można ją wyposażyć w elastyczny profil podłogowy, który w skuteczny sposób zapobiega uszkodzeniom towaru w trakcie opadania. Warto również dodać, że bramy te wyposażone są w systemy inteligentnego sterowania, który pozwala oszczędzać energię, a w razie awarii zachowa jej na tyle aby można było ją otworzyć.

Jeżeli interesuje nas brama szybkobieżna i chcemy zakupić ją do naszej firmy, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty firmy Bramotechnika – brama szybkobieżna w Tychach. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży bram.

Kategorie: Blog